Odpočinkový a sebe-poznávací kurz RADOSTNÉ BYTÍ.Roubenka Paseky

Zastavme na chvilku běh času a pojďme o sebe s láskou pečovat v bezpečném prostředí malebné roubené chaloupky nedaleko Hlinska. Kurz je určen všem ženám, které si potřebují odpočinout, načerpat inspiraci, být na chvilku daleko od všedních starostí. Pro ženy, které chtějí samy sobě lépe rozumět, odhalit své skryté ženské poklady, žít radostný a tvořivý život. Pro ženy, které mají odvahu být samy sebou.

V pátek v 18:00 hodin zahájíme kurz večeří. Na chatu můžete přijet kdykoliv mezi 17 a 18 hodinou. V neděli pobyt zakončíme obědem a v 15 hodin se rozjedeme zase zpět domů. Kapacita kurzu je omezena na 8 žen.Oltář v roubence na Pasekách

KDE:   Paseky 72, Proseč (www.roubenkapaseky.cz)

CENA:      (zahrnuje ubytování, jídlo, pomůcky a lektora)

Předem Vás poprosím o nevratnou zálohu Zbylou částku doplatíte v hotovosti v den příjezdu.

DOPRAVA: Vlastním autem – pokud to bude možné, předám Vám vzájemně kontakty tak, abyste mohly využít jednoho auta z jednoho města, nebo alespoň ze stejného směru.

Přihlašujte se prosím na email: ivacenovska@gmail.com 

Záměrem každého víkendového kurzu Radostné bytí je prohloubit VĚDOMÉ VNÍMÁNÍ SEBE SAMA  s pomocí rozličných technik, metod, hravých scének, modelových situací, přírody, odpočinku, jógy i meditace. Zjistíme, jaké to je vnímat své pocity, ukážeme si, jak pocitům důvěřovat a jak poslouchat své tělo. Nabídnu Vám soubor drobností, díky nimž můžete začít odhalovat, jak nádhernou bytostí jste. Jen na Vás záleží, které z metod převezmete i do každodenního života, nebo je ponecháte pouze poznačené na stránkách zápisníků. Není potřeba se do ničeho nutit. Stačí mít otevřenou mysl a srdce, vše ostatní přijde samo. V rámci kurzu se jeho rámci nás čekají:

  • DOBRÉ JÍDLO – budeme vařit jednoduše, rychle, tradičně i netradičně, ale Prostorná kuchyněpředevším zdravě, hravě, vegetariánsky, z kvalitních surovin dle ročního období. Vyzkoušíme si praktické rady z ajurvédy pro kuchaře i strávníky, budeme si povídat o vitariánství a naučím vás také vynikající pokrmy ze syrové stravy.
  • TVOŘENÍ – radost z činnosti bez účelu, jen tak pro sebe, pro radost.
  • RITUÁLY – očistné, společné, využívající sílu skupiny i na doma pro každý den.
  • PROMĚNLIVÁ ŽENSKOST – co je to ženská energie, v čem spočívá síla ženy a jak ji využít v každodenním životě.
  • SPÁNEK – po 21 hodině budeme mít každá z nás prostor jen pro sebe, v tichu, třeba s knihou, nebo využít možnost jít brzy spát a ráno se probudit odpočatá do růžova.
  • UMĚNÍ JEN BÝT – jaké to je, dělat nic.
  • PŘÍRODA – naslouchat matce Zemi je ta nejsnazší meditace, kterou znám. Na výletech si ukážeme, jak se za pomoci přírody propojit s vlastním nitrem.
  • JÓGA – ráno si protáhneme tělo a připravíme mysl na nový den. Vyzkoušíme si blahodárný vliv zpěvu manter na tělo, mysl i duši.
  • AROMATERAPIE – celý víkend nám budou pomáhat svou duchovní silou nádherné vůně z aromaterapie Hanna Maria Therapy.
  • INSPIRACE – knihy; metody, které navyšují naše osobní vibrace a proč je důležité navyšovat své vibrace; co je to vědomý přístup k životu a proč mu věnovat pozornost; jak na nás působí prostor, kterým se obklopujeme a mnohá další povídání nad tématy, která vás zajímají, nebo jsou pro vás v tomto období života důležitá.
na plakátek

Podrobné informace o tom, co si na kurz přivézt zašlu přihlášeným ženám před kurzem včas emailem.

V Rubrice Zpětné vazby naleznete povídání o tom, jak se ženám líbily minulé kurzy.

Jsem moc zvědavá, co se o sobě společně dozvíme a jaké skryté poklady odkryjeme. Těším se na Vás.

S láskou Iva*