já 2Organizuji pro Vás různé druhy kurzů, protože věřím, že praxe je nepostradatelnou a často podceňovanou součástí osobního rozvoje. Mám velmi ráda citát: „Řekni mi to a já to zapomenu. Ukaž mi to a já si to možná zapamatuji. Nech mě to udělat a já se to naučím.“ A přesně v tomto duchu se nesou všechny kurzy. Jsou zaměřené na zkušenost a prožitek, pomocí nichž můžete obohacovat a proměňovat svůj život k radosti a spokojenosti.

Víkendový kurz Radostné bytí

Tento kurz je určen všem ženám, které si potřebují odpočinout, načerpat inspiraci, být na chvilku jen sama se sebou, bez starostí. Pro ženy, které touží poznat něco víc, odhalit skryté ženské poklady, naučit se o sebe láskyplně pečovat, žít radostný a tvořivý život. Pro ženy, které mají odvahu být samy sebou <3

IMG_2810Proč kurzy pro ženy?

Pět krásných let jsem pracovala s ženami v rámci kosmetické firmy Mary Kay. Učila jsem je, jak si vybrat správné přípravky péče o pleť i vhodné líčení. Učila jsem je také, jak prodávat, jak se stát šikovnou a úspěšnou kosmetickou poradkyní. Mohla jsem tak potkat ženy všech věkových kategorií a až příliš často jsem byla svědkem toho, jak ošklivě o sobě mluvíme, jak často se slovně shazujeme a ponižujeme, jak nerady se na sebe díváme do zrcadla, jak kritizujeme své tělo, jak málo času věnujeme svým potřebám, jak se až příliš často snažíme vše zvládnout, být vždy silné a jak to vše pomalu ujídá naši ženskou radost a životní jiskru. Začala jsem vnímat, že my ženy potřebujeme plně ocenit. Nemám však na mysli vnější ocenění našich úspěchů ať už v práci, nebo v rodině. Pocit ocenění Vám nemůže zprostředkovat ani partner, ani rodiče, ani přátelé, ani děti. Tato „práce“ je na každé z nás, milé ženy. Tento dar musí věnovat každá žena sama sobě. Děkuji tímto všem ženám, se kterými jsem se setkala, protože byly inspirací pro tento projekt, pro kurzy radostného bytí, pro vědomé ocenění ženství.

 

S láskou Iva*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *