Harmonizace těla, mysli, ducha a pomoc lidstvu.

OMCHZažijte OM Chanting, mocnou skupinovou harmonizační techniku, kterou představil dnešnímu modernímu světu Sri Swami Vishwananda. Prostřednictvím prvotního zvuku stvoření – OM, můžete najít klid a radost v životě. Navraťte zpět harmonii sami sobě, přírodě i celému světu.

Zvuk a vibrace jsou samotnou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk, který tvoří a prostupuje celé univerzum. OM je nejvyšší vibrací, které může být použito ke znovunastolení rovnováhy v těle.

Přínosy OM Chantingu 

  • OM Chanting harmonizuje různé úrovně – fyzickou, mentální, emocionální i duchovní.
  • OM Chanting transformuje naši negativitu v pozitivitu.

Jak OM Chanting funguje  

Zpíváním OM v rámci specificky uspořádané kruhové formace lidí, jsou harmonizační procesy zesíleny prostřednictvím sladění rozdílných vibrací v našem těle. Tato vibrace je přínosem nejen pro přímé účastníky, ale rovněž pro další lidi, místa a naše životní prostředí. V současné době je po celém světě více než 1.000 OM Chantingových kruhů, které přinášejí pozitivitu a prosvětlují města po celé planetě Zemi. Připojte se ke kruhu ve vašem okolí a zažijte OM Chanting na vlastní kůži. Povzneste se a vyzařujte své vnitřní světlo.

PŘIJĎTE A PŘIDEJTE SE K OM CHANTINGU ZDARMA.  

Namaste

Aktuální termíny i možnost registrace na OM Chanting naleznete na stránkách studia Nebe na Zemi:  www.joga-chrudim.cz

Na setkání s Vámi při OM Chantingu se těší Iva*

Přečtěte si o OM Chantingu více –  OM chanting v časopise Šifra

OM chanting v časopise Šifra - 1.část     OM chanting v časopise Šifra - 2.část

Paramahamsa Šrí Svámí Vishwananda, kniha JEN LÁSKA 2, str. 78

„TohlGuru-jie je věc nás všech. Pokud chceme ve světě mír, pokud chceme mír v sobě, pokud chceme být šťastní a žít v hezkém světě, pak se musíme změnit. Nikdo jiný než my sami nás změnit nemůže. To, co vám říkám, vás nezmění. Ne, změníte se, jen pokud si sami řeknete, že se chcete změnit. Se zmíněnou intenzitou, s plnou vírou sami v sebe se můžete změnit. Změníte-li se, změní se vaše okolí. Změní-li se vaše okolí, změníte se i vy.

Před několika dny jsem mluvil se ženou, která se před několika měsíci dozvěděla, že má rakovinu. Normálně z toho lidé dostanou depresi, jsou přesvědčeni, že pro ně svět skončil. Tato žena však byla od začátku pozitivní, a tato pozitivita ji také změnila. Je jí lépe a lépe. Jak krásné!

Vidíte, váš pozitivní přístup může změnit úplně vše. Můžete zkusit ovlivnit sami sebe, třeba zítra, až se probudíte. Myslíte si, že s myšlenkou: „Ach jo, zase další den, jaký asi bude,“ budete mít dobrý den? Asi ne. Pokud se probudíte a procítíte štěstí, uvidíte, jak šťastný bude i váš den. Vše okolo vás se změní ve štěstí, až si na konci dne řeknete: „To byl ale krásný den!“ Jak se ale stalo, že byl krásný? Byl krásný díky vám, od začátku jste totiž věřili, že krásný bude. Vaše myšlenka ho ovlivnila. Není to o někom druhém, je to jen a jen o vás. Pokud se změníte vy, změní se celý svět. Pokud se změníte, nastoupí mír. Budete šťastní. I jeden opravdu šťastný člověk toho může mnoho ovlivnit. Představte si, kdybyste začali být pozitivní, jak byste přispěli Matce Zemi, jak byste přispěli Matce přírodě! Nejprve to ovlivní vás samotné – mysl, tělo i ducha. To pak ovlivní i vaše okolí, vaše okolí ovlivní přírodu a příroda pak zůstane v rovnováze. Jak jednoduché!“

Pojďme sdílet tuto krásnou planetu v míru se všemi lidmi, našimi bratry a sestrami, ale i se všemi zvířaty tím, že je budeme vidět jako Boží tvory, kteří mají právo žít  v bezpečném prostředí. Poděkujme přírodě za všechny její dary: slunce, měsíc, zdroje vody, rostliny, ovoce, vzduch, který dýcháme…

Jeden z benefitů OM Chantingu je, že pročišťuje a transformuje negativitu v pozitivní energii, jak v nás samotných, tak v širokém okolí. Pokud máme problém, který zůstává v naší mysli, připojme se ke kruhu OM Chantingu a požádejme o pomoc. Uvědomíme si nové úhly pohledů na záležitosti a pochopíme příležitosti skryté v každé složité situaci. Negativita okolo „problému“ bude transformována a my to dokážeme pustit, přenechat Bohu a zůstat v míru.

„Člověk by se měl na tento svět dívat jako na obraz Boha a projev jeho milosti a lásky ke všemu a ke všem. Člověk by měl být vždy pokorný a sklánět se před laskavostí Giridhariho. Když takovéto myšlenky naplňují mysl, není tu místo pro hněv ani jinou negativní myšlenku, jen pro vnitřní mír a pokoru.“

Paramahamsa Šrí Svámí Vishwananda